top of page
Silvergo Gümüş Göğüs Ucu Koruyucu Kapak

SİLVERGO GÜMÜŞ KAPAK NEDİR?

Silvergo Koruyucu Gümüş Göğüs Ucu Kapakları, hamile ve emziren anneler için üretilmiştir. 999 ayar saf gümüşten ürettiğimiz bu kapaklar, hassaslaşan ve sürtünmeye duyarlı hale gelen göğüs uçlarınızın korunmasını sağlar ve kolay bir emzirme dönemi geçirmenize yardımcı olur.

Silvergo Gümüş Kapaklar, hem hamilelikte hem de doğum sonrası emzirme döneminde kullanılabilir. El işçiliği ile üretilen Silvergo Koruyucu Gümüş Kapakların son kullanma tarihi yoktur. Tüm çocuklarınız için güvenle ve nesiller boyu kullanabilirsiniz.

Tüm annelerin göğüs ucuna uyması ve kolaylıkla kullanabilmesi için Silvergo Standart ve Silvergo Maxi olarak tamamen el işçiliği ile iki farklı boyda üretilen kapaklar, gümüşün kendi kendini temizle özelliği sayesinde sıklıkla yıkama gerektirmez.

Silvergo Gümüş Kapak

Silvergo
Standart

Silvergo
Maxi

Göğüs Ucu Yaraları

Göğüs ucunuz ve etrafındaki kahverengi alanın standart boyutlarda olduğunu düşünüyorsanız Silvergo Standardı tercih etmelisiniz. Bu ebat, dünya genelindeki kadınların çoğunluğu tarafından tercih edilmektedir.

Daha geniş bir alanda koruyucu görevi görür. C kap ya da daha büyük beden sütyen kullanan, gümüş kapakların daha geniş bir yüzeyi kaplamasını isteyen veya göğsündeki kahverengi alanın daha geniş olduğunu düşünen anneler için Silvergo MAXI, konforlu bir kullanım sunar.

BELGELER

  • Siyah Instagram Simge

Ziya Gökalp Mahallesi Atatürk Bulvarı Nasıroğlu İş Merkezi Kat:5 No:505 Merkez/Batman

bottom of page