top of page
Siz markanızı büyütmeye odaklanın (2).png

Siz, markanızı büyütmeye odaklanın; biz, geri kalan her şeyi halledelim!

Ürün
Formülasyonu

Ambalaj ve
Etiketler

Ürün
Dosyası

GMP Belgeli Üretim
CE Belgesi
İSO Kalite Belgeleri

Doğal Hammaddeler ,  Bilimsel Formülasyon , Etki Gücü Yüksek Kaliteli Ürünler

Fason Üretim Aşamaları

Ürettirmek istediğiniz ürünler için, tüm süreçleri kapsayan bir fason üretim planımız var. Bu plan, 3 aşamadan oluşuyor :

1 - Tanışma Toplantısı

2 -  AR-GE

3 - Üretim

Fason ürün üretimi için başvurduğunuzda öncelikle markanız ve sizin ile ilgili genel bir fikre sahip olduktan sonra, isteklerinizi dinliyoruz. Üretimin tüm aşamalarında nasıl bir yol izlememiz gerektiğine birlikte karar veriyoruz. Böylelikle toplantı sonrasında neyi, nasıl yapacağımız hakkında genel bir çerçeve çizmiş olacağız.

Bir ürünün planlanması, tasarlanması ve üretilmesi, titizlik içeren ve profesyoneller tarafından yönetilmesi gereken bir süreçtir. Bunun nedeni, bir ürünün üretimi için birçok alanda çeşitli hazırlıklar ve işlerin yapılmasının gerekliliğidir. 


Ürünler için tasarladığınız belirli bir şablon olmasa dahi, tüm tasarım ve üretim aşamalarını bizim yapabileceğimizi unutmayın. Konuştuğumuz ürünler ilk ürünleriniz dahi olabilir, bu konuda gerekli tüm danışmanlık hizmetlerini bizden alabileceksiniz. Üretimin karmaşık bir işlem olduğunu bilmeniz faydalı olsa da fason üretim aşamasında sizi gereksiz detaylar ile yormayacağız. Siz ürünün özellikleri ve hitap etmesini istediğiniz kitle ile ilgili fikirlerinizi bize iletirken, izinler ve testler konusunda sizi en doğru şekilde yönlendirecek, gerekli adımları doğru bir şekilde atmanız için yardımcı olacağız.

Fason Kaş Waxı

Ambalaj Seçimi

Etiket Tasarımı

Ürününüzü en doğru şekilde piyasa sürmeniz için en doğru ambalaja karar verilecek; markanızın özelliklerine uygun , sizi yansıtan etiketleriniz tasarlanacak.

tIRNAK BAKIM YAĞI_edited.jpg

Numune Ürün

Hazırlanması

İstekleriniz doğrultusunda hazırlanan numune ürününüz onayınıza sunulmak üzere tarafınıza kargolanır.

Numune onayından sonra fason kozmetik ürün üretimi için yaptığımız tüm toplantı, planlama ve AR-GE aşamaları sonucunda oluşan çerçeveye uygun olarak, tüm aşamalarını bizzat yöneteceğimiz bir üretim sürecine başlayacağız. Üretim aşaması, sahip olduğumuz GMP (Good Manufacturing Practices / İyi Üretim Uygulamaları) kalite sertifikasına, ülke yasalarına ve önceden planlanan zaman çizelgesine uygun olarak gerçekleştirilecektir.

Üretim sonucunda ürünlerinizi size teslim edecek ve ürünlerle ilgili tüm destekleri vermeye devam edeceğiz.

bottom of page